בבילון הוא מילון מקצועי ברמה מאד גבוהה. כל מילה, פסקה או מסמך שיועברו לתרגום, יתורגמו באופן מדויק ויאפשרו לקורא להבין באופן ברור לחלוטין, מה הייתה כוונתו של מי שכתב את המסמך.

תרגום באמצעות בבילון

כאשר מתרגמים מסמך, הוא חייב להיות מדויק. חוסר בדיוק במילה זו או אחרת, עלולים לשנות באופן מוחלט את התרגום וליצור חילוקי דעות. לכן כאשר מבצעים את התרגום באמצעות בבילון אפשר להיות שקטים שהתרגום הוא מדויק לחלוטין ואינו מחטיא את המטרה.

שימוש יום יום ברבדים העסקיים

עסקים רבים מקיימים קשרים חובקי עולם עם עסקם שונים. כדי להבין את כל המלל חשוב לבצע תרגום ישיר בתוכנה דרך מערכות ניהול העסק. בדרך זו כל עובד בכל מחלקה הוא בעל גישה למרחב התרגום והוא יכול לבצע תרגום מכל מסמך לעברית וגם ההפך.

תוכנת תרגום לעסקים מסייעת למי שעובד עם קולגות במדינות שדוברות שפות כמו צרפתית, אנגלית, ספרדית, פורטוגזית, גרמנית, יפנית, סינית, ערבית ואיטלקית.

קיים מצב תיאורטי ומעשי, שבכל אחת מהמחלקות עוסקים בתחומים אחרים ולכן מצויים בקשרים עסקיים עם קולגות שונים ומסוגלים להתנהל מול כל אחד מהם בשפתו שלו. לאחר תרגום המייל שלו לעברית ובשלב שני תרגום המייל שנרשם בעברית לשפה הזרה. כך הוא מקבל מענה נוח בשפתו ומבין היטב את המלל.

פתרון מהיר לכל מטרה

השימוש במילון בבילון מייתר את הצורך להשתמש בשירותי תרגום אנושיים. דבר שלוקח במקרה הטוב יום אחר ובמקרים אחרים כמה ימים במינימום. באמצעות תרגום בבילון, התרגום הוא מידי ואפשר תוך פרק זמן קצר לקדם כל תהליך רצוי ללא המתנה עד הגעת התרגום. וזאת הן כטקסט והן כקובץ קולי בו קריין מדבר ומתרגם הכול.