יותר ויותר בתי עסק מעדיפות היום להוציא שירותים מסוימים למיקור חוץ. כלומר, במקום לבצע את השירות בתוך העסק, על ידי עובדי החברה, שכירים שמקבלים שכר ישירות, בעל החברה מעדיף לשכור גורם חיצוני שיבצע את השירות עבור החברה. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך, הוא כל מה שקשור לתהליך הזנת תוכן לאתר אינטרנט של החברה. לכאורה, היינו מצפים שהתכנים יוזנו על ידי מי שכתב אותם ובוודאי על ידי גורם מתוך החברה. אך כפי שנוכל לראות מיד, הרבה יותר יעיל ונכון לעשות את זה על ידי גורם חיצוני ולא על ידי גורם פנימי. 

באופן טבעי, אם בוחרים להעביר את העבודה לגורם חיצוני, אזי שהוא צריך להיות מאוד מקצועי, מאוד איכותי, מישהו שמסוגל לבצע את העבודה בצורה משביעת רצון, על מנת שהחומר יוזן לאתר בצורה נכונה, והגולשים יוכלו ליהנות ממנו ולעשות בו את השימוש הרלוונטי עבורם. 

למה עדיף שגורם חיצוני יזין תוכן לאתר?

ראשית, הרבה פעמים מדובר על כמויות עצומות של תוכן, מאמרים ותכנים אחרים. עדיף שגורם חיצוני יעשה זאת ולא גורם מתוך העסק, שאמור ויכול לעשות דברים אחרים. 

שנית, גורם חיצוני בעל ניסיון בתחום של ניהול אתרים יכול לייצר תהליכי הזנה בצורה הרבה יותר מסודרת ונכונה. בוודאי אם בוחנים את הצרכים של האתר לאורך זמן. 

שלישת, ישנן חברות מקצועיות שמתמחות בכך. הן יודעות לייצר את ההקשרים הרלוונטיים וכן לבצע את השירותים הנדרשים בשביל שהחומר לא רק יוזן לתוך האתר אלא מעבר לכך, גם יהיה אפשר לקדם אותו במנוע החיפוש של גוגל. 

ארבע, התוכן צריך להיות מסודר וברור. לא כל מי שעובד בחברה בהכרח יודע איך לסדר אותו וכיצד לייצר מצב שיהיה ניתן להשתמש בו.