סרטון תדמית הוא כלי שיווקי שמטרתו לקדם מוצר או שירות. הוא כולל סרטונים שנוצרו עבור אתרי אינטרנט ופלטפורמות מדיה חברתית כמו יוטיוב ופייסבוק. סרטוני תדמית משמשים לעתים קרובות בקמפיינים פרסומיים ונועדו לפנות ללקוחות פוטנציאליים. הם משמשים גם תאגידים כדי לקדם את המוצרים או השירותים שלהם בצורה משעשעת שתשמור על הצופים מעורבים לפרקי זמן ארוכים.

סרטוני תדמית הם דרך מצוינת להגביר את המודעות למותג שלך ולהעביר את המסר שלך. הם גם נהדרים להצגת המוצרים או השירותים שלך וניתן להשתמש בהם למטרות פרסום.

ישנן דרכים שונות ליצור סרטון תדמית וזה תלוי בתקציב החברה. עלות הסרטון יכולה להשתנות בהתאם לאיכות ההפקה, מספר הצפיות, אורך וכו'. עלות סרטון תדמית תהיה תלויה בגורמים רבים כולל איכות הפקה, מספר צפיות, אורך וכו'.

סרטוני תדמית הם דרך יעילה להגביר את המודעות והמכירות למותג. על מנת להפיק סרטון תדמית, תזדקק לתקציב שיכול לנוע בין $5,000 ל-$100,000.

כדי להקל עליך, יצרנו אינפוגרפיקה זו עם פירוט העלויות בהפקת סרטון תדמית:

עלויות הפקה: $5,000 – $30,000

עלויות פוסט-פרודקשן: $6,500 – $60,000

מחיר סרטון תדמית נקבע לפי כמות המאמץ והזמן הכרוכים בהפקה.

העלות של סרטון נקבעת לפי הזמן שלוקח ליצור ולערוך את הסרטון. ככל שייקח יותר זמן, כך זה יהיה יקר יותר.

איך קובעים את המחיר של סרטון תדמית?

כשמדובר בתמחור של סרטון תדמית, ישנם שני גורמים עיקריים שעליך לקחת בחשבון. הראשון הוא הזמן שלוקח ליצירת הסרטון. השני הוא איכות הייצור.

הזמן שלוקח ליצירת סרטון יכול להשתנות בהתאם לתקציב שלך ולכמה מהר אתה רוצה להוציא את התוכן החוצה. אתה יכול להתחיל עם סרטונים בתקציב נמוך, שנמשכים כשעה או שעתיים, ולעלות משם בהתאם לצרכים שלך. אם יש לך תקציב גדול יותר, אז ערכי ייצור גבוהים יותר אפשריים ועולים יותר כסף.

לפרטים נוספים: https://hilltop.co.il/