האם אתם מודעים לעובדה כי צ'קים אפשר לא רק להזמין מהבנק? מה בכלל ההבדל בין צ'קים מעוצבים לסתם צ'קים? כאן נכתוב עוד על הנושא.

הדפסת צ'קים ממותגים, מאיזו סיבה?

במקרים בהם אתם בעלי עסק, יכול להיות זה עסק קטן או גדול יותר, סביר להניח שהמיתוג שלו חשוב לכם ביותר.

בנוסף, מעבר למיתוג, כך תוכלו לשלם עם צ'קים בעלי מראה ייחודי, המשדרגים את תדמית בית העסק, הרי הצ'קים שלכם הם לא עוד סתם צ'קים מהבנק.

עסק מכובד

אם אתם רוצים ליצור לבית העסק שלכם תדמית מכובדת, כזו שמכבדת במיוחד את הלקוחות, אזי תוכלו לבחור בבית הדפוס את העיצוב בו אתם מעוניינים טרם ביצוע הדפסת צ'קים ממוחשבים.

זה יהיה צ'ק בלעדי לעסק שלכם ולא ניתן לזיוף בשל הטכנולוגיות באמצעותן מייצרים כיום את הצ'קים הללו.

רצוי שגם תהיו מודעים לעובדה כי יותר ויותר עסקים גילו את האפשרות הנ"ל, ולכן הם פונים ישירות לבית הדפוס. ללא דמי תיווך שהבנק נוהג לגבות מכם, צ'קים ממותגים להפליא בעלי עיצוב מרשים ביותר.

האם אתם יודעים מהו צ'ק ממותג?

סביר להניח שכעת תשמחו לדעת בדיוק מהו צ'ק ממותג. ובכן בתי עסק רבים בחרו לעבוד עם מערכות ממוחשבות, אלה ייעודיות להנהלת החשבונות של בית העסק, כך שגם ניתן מידי חודש להפיק את המשכורת לעובדים, תוך העברה בנקאית, ולעיתים באמצעות צ'ק ממותג ומכובד.

קונספט שונה

צ'קים ממותגים אינם בעלי אותו קונספט כמו הצ'קים מהבנק, יש ביניהם שוני רב. בראש ובראשונה הם ממותגים, ניתן להדפיס עליהם את שם החברה והלוגו שלה. אם מה שמאפיין את העסק שלכם הוא צבע ירוק למשל, גם אז הצ'קים שתקבלו יהיו בעלי אותו צבע. נשמע טוב? בהחלט!!!