האינטרנט מאפשר לנו לרכוש ולמכור מוצרים ושירותים ישירות ללקוחות וללא תיווך של חנויות בהן הסחורות מוצגות על המדפים ושעות הפתיחה מוגבלות ונעות לכל היותר סביב 16 שעות ביום (וכנראה שהן גם מתחייבות לסגור בשבת). תודות לאינטרנט אפשר למכור גם ללקוחות מקומיים ומחו"ל בשעות הנוחות להם. הרשת חוסכת לנו צורך להגיע לאולמות תצוגה חנויות וקניונים ולחפש חניה אם הגענו ברכב פרטי, וגם מאפשר לנו להחזיק מלאי גדול (במחסנים) בלי לשלם דמי שכירות לחנות ואולם, כאשר אנחנו המוכרים. חנות וירטואלית מאפשרת הצגה בהירה ומדויקת של המוצרים המיועדים למכירה וכן תקשורת אינטראקטיבית בין לקוחות פוטנתיאליים למוכרים, דרך שאלות ותשובות נפוצות, צ'אט עם נציגי שירות לקוחות ועוד. מידע נוסף בלינק https://killermedia.co.il/advertising-on-facebook/.

 הקניות מתבצעות בשטח באמצעות עגלה גדולה עם גלגלים וגם באינטרנט תופיע עגלה וירטואלית, בה נוכל לצבור את המוצרים שרכשנו. אין צורך להמתין בתור כדי לשלם ולהסתכן באיחורים לפגישות ואירועים במהלך אותו יום. הקנייה מתבצעת דרך כרטיס האשראי ובאינטרנט ולכן צריך להשתמש רק במערכות סליקה אמינות ומאובטחות אשר מוכרות לנו, או לוותר על אשראי ולהשתמש בחשבונות כמו פייפאל. אם םאנו בעלי העסק ומעוניינים גם בחנות וירטואלית, נצטרך לגרום לכך שהאתר שלנו יהיה אטרקטיבי עבור הלקוחות הפוטנציאליים ולכן יש צורך להשקיע בתכנים ובעיצוב שלו וגם בנוחות וחוויית המשתמש. 

לכן השקעה בבניית חנות וירטואלית מחייבת פנייה למקצוענים בלבד, מאחר שמדובר בעניין מורכב שדורש ידיע והתמחות. בשוק פועלות חברות רבות ועליכם להביא בחשבון את גודל התקציב ולבחור הצעה שמתאימה לכם. הסיבה העיקרית להשעה בחנות וירטואלית היא הפוטנציאל להגדלת המכירות וכמות הלקוחות וכן ליצירת קשרים עם ספקים ולכן לחנות כזו ישנם יתרונות רבים ופוטנציאל להוביל לצמיחה של העסק שלכם. חשוב לקבל הצעות מחיר יחד עם דוגמאות בתחום התוכן, וזאת כדי שתבינו מראש לקראת מה אתם הולכים ומה יראו אנשי קהל היעד כאשר ייכנסו לחנות במטרה ליצור קשר עם החברה או לרכוש מוצרים ושירותים. נוחות המשתמש והקושי בתפעול החנות ישפיעו מאוד על התוצאה הסופית. 

> קראו על קידום אורגני באתר Seomonster