פוסט אורח. פרסום בגוגל הוא הפרסום האפקטיבי ביותר של אתר אינטרנט בעין המודרני. כאן מדובר על פרסום ממוקד המבטיח חשיפה מקסימאלית במחיר משתלם. מאמר זה יסביר מהו מסע פרסום בגוגל ולמה כדאי לבחור בו על מנת להגדיל את ההכנסה השנתית שלכם, בעלי העסקים.

פרסום בגוגל – "אופן ההכנה"

פרסום ממומן בגוגל (בדקו קידום בגוגל) משמע פרסום מיידי המבטיח תוצאות מיידיות. פרסום זה מחייב תשלום מהלקוח וניהולו על ידי מומחה בתחום. הצעדים אותו המומחה יבצע הם:

ניהול קמפיין פרסום בגוגל

חשוב לדעת כי פרסום בגוגל אינו מסתיים עם הפצת המודעה וכי חשוב לתת למומחים לנהל את הקמפיין ולעקוב אחריו כל הזמן. המומחים יבחנו האם המודעה שפורסמה אכן אפקטיבית, האם יהיה זה חכם לכתוב מודעות נוספות ולהטמיע אותן במקומות שונים, האם כדאי להוסיף מילות מפתח, הגדיל את תקציב הקמפיין ועוד. יש לקחת בחשבון כי פרסום בגוגל ידוע כפרסום הטוב ביותר ולא רק משום היכולת שלו לחשוף את העסק שלכם לכמות גדולה מאוד של אנשים, אלא גם משום הגמישות של ההגדרות אותן ניתן לבצע וכי משלמים רק על אנשים שהקליקו על המודעה או יצרו קשר בעקבות המודעה.

יש להיות במעקב אחר ביצועי הקמפיין על מנת לראות שמגיעה תנועה איכותית ורלוונטית לאתר ואנו לא "שורפים" כסף לשווא. תמיד ניתן להשהות מילים מסוימות בקמפיין ולהגדיר ביטויים אחרים במקומן ובכלל – לבצע כמה שיותר בדיקות על מנת להביא לביצועים אופטימליים.

אולי גם יעניין אתכם לקרוא על פרסום בפייסבוק.

אולי יעניין אתכם גם https://13tv.co.il/item/special/artices/digital/ji3a4-713247