פרסום בגוגל

פרסום בגוגל לאתרים עסקיים

פוסט אורח. פרסום בגוגל הוא הפרסום האפקטיבי ביותר של אתר אינטרנט בעין המודרני. כאן מדובר על פרסום ממוקד המבטיח חשיפה מקסימאלית במחיר משתלם. מאמר זה יסביר מהו מסע פרסום בגוגל ולמה כדאי לבחור בו על מנת להגדיל את ההכנסה השנתית שלכם, בעלי העסקים.

פרסום בגוגל – "אופן ההכנה"

פרסום ממומן בגוגל (בדקו קידום בגוגל) משמע פרסום מיידי המבטיח תוצאות מיידיות. פרסום זה מחייב תשלום מהלקוח וניהולו על ידי מומחה בתחום. הצעדים אותו המומחה יבצע הם:

  • מטרה- הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא לקבוע מטרה למסע הפרסום. האם מדובר על פרסום של מוצר? שירות? דף נחיתה של העסק או אחד מדפי אתר האינטרנט של העסק?
  • תקציב- חשוב לקבוע מראש עם הלקוח מהו התקציב אותו הוא יוכל להקציב באופן חודשי למסע פרסום בגוגל.
  • אדוורדס- פרסום ממומן בגוגל נעשה על ידי תוכנית האדוורדס. הצעד הראשון תמיד יהיה פתיחת חשבון אותו יוכל לראות גם הלקוח וגם מקדם האתרים, למידע נוסף.
  • הגדרות- טרם כתיבת המודעה ושחרור הקמפיין יש להגדיר מספר דברים חשובים, כמו למשל האזור הגיאוגרפי הרלוונטי לעסק, קבוצת גילאים ועוד.
  • מחקר מילות מפתח- בשלב הזה המקדם יבצע מחקר של מילות מפתח שישרתו אותו בצורה הטובה ביותר ואתן הוא מעוניין לשלב במודעה.
  • כתיבת מודעה- המודעה חייבת לשלב את מילות המפתח אך להיות גם אטרקטיבית דיה על מנת למשוך גולשים שנחשפים אליה.

ניהול קמפיין פרסום בגוגל

חשוב לדעת כי פרסום בגוגל אינו מסתיים עם הפצת המודעה וכי חשוב לתת למומחים לנהל את הקמפיין ולעקוב אחריו כל הזמן. המומחים יבחנו האם המודעה שפורסמה אכן אפקטיבית, האם יהיה זה חכם לכתוב מודעות נוספות ולהטמיע אותן במקומות שונים, האם כדאי להוסיף מילות מפתח, הגדיל את תקציב הקמפיין ועוד. יש לקחת בחשבון כי פרסום בגוגל ידוע כפרסום הטוב ביותר ולא רק משום היכולת שלו לחשוף את העסק שלכם לכמות גדולה מאוד של אנשים, אלא גם משום הגמישות של ההגדרות אותן ניתן לבצע וכי משלמים רק על אנשים שהקליקו על המודעה או יצרו קשר בעקבות המודעה.

יש להיות במעקב אחר ביצועי הקמפיין על מנת לראות שמגיעה תנועה איכותית ורלוונטית לאתר ואנו לא "שורפים" כסף לשווא. תמיד ניתן להשהות מילים מסוימות בקמפיין ולהגדיר ביטויים אחרים במקומן ובכלל – לבצע כמה שיותר בדיקות על מנת להביא לביצועים אופטימליים.

אולי גם יעניין אתכם לקרוא על פרסום בפייסבוק.

אולי יעניין אתכם גם https://13tv.co.il/item/special/artices/digital/ji3a4-713247