בשנים האחרונות עם גילוי מדפסות D3 ביתיות, אנשים הבינו שעידן ההזמנות באינטרנט ורכישת מוצרים שונים – מיותרת. כיום, ניתן להדפיס כל דבר שתרצו במדפסת תלת מימד ביתית. השימוש העיקרי של מדפסות D3 הוא למוצרים ביתיים קטנים ונחמדים. בדרך כלל אנשים לא עושים שימוש במדפסות תלת מימד ביתיות לייצור חפצים גדולים מידי.

יחד עם זאת מדפסות D3 ביתיות מגיעות לשימוש גם על ידי חברות רבות לייצור אב טיפוס של פיתוחים או מוצרים שונים. במקום לייצר את ה'דבר האמתי' בגודל המקורי, אנו יוצרים את הדגם בקטן. מדפסות אלו מגיעות לידי שימוש גם אצל אדריכלים, מעצבים, צורפים ומדפיסי מוצרי בוטיק שונים.

הדגמים המובילים

לא מומלץ לרכוש מדפסת תלת מימד ביתית מבלי לדעת מהו השימוש שאתם רוצים לבצע איתו, או בלי להכיר קצת את השוק ואת הסוגים השונים. בכדי לעזור לכם בבחירת מדפסות D3 ביתיות, הנה כמה שורות על הדגמים המובילים והאיכותיים ביותר.

ישנם מסר דברים חשובים שיש לשים לב אליהם, בנוסף לסוג המכשיר, טכנולוגיית ההדפסה, נפח ההדפסה, הרזולוציות השונות, מחיר המדפסת והמהירות שלה, יש עוד כמה השוואות חשובות שכדאי לבדוק בין הדגמים המובילים.

כדאי לבדוק

משקל המדפסת – בדרך כלל, אנו נייעד מקום מסוים למדפסת בכדי שלא להעבירו ממקום למקום. אך מכיוון שמדובר במכשיר קטן, ייתכן שתרצו להעבירו למקום העבודה וכדומה, לכן כדאי לבחור בדגם כמו BLQU B1 שמשקלו רק 11 ק"ג.

הדרכה – במידה ואתם רוכשים עכשיו את המדפסת הראשונה שלכם, כדאי לקבל הדרכה מקצועית על תפעולה וכל הקשור. קראו בהרחבה על הדפסת אב טיפוס!

אחריות – כדאי גם לבדוק את העניין הזה. לעיתים, בגלל ההתרגשות אנחנו שוכחים לבדוק את זה, אז אם כבר הזכרנו את זה, דגם BLQU B1 מגיע עם אחריות של 12 חודשים.