גיימר אמיתי לא יתפשר על חוויית משחק חלקית. על מנת ליהנות מכל מה שיש למשחקים האיכותיים להציע, צריך לבחור מחשב גיימינג איכותי ומתאים. מכיוון שהרכיבים השונים של המחשב הזה יהיו יותר טובים מהממוצע, צריך להיערך לכך שזה לא יהיה המחשב הכי זול שאפשר למצוא. יחד עם זאת, המחירים הפכו נוחים יותר כך שמחשבי גיימינג איכותיים נמצאים כיום בהישג יד והם פופולריים מתמיד. 

נפח זיכרון – כדי שאפשר יהיה להפעיל כל משחק שרוצים 

מרבית המשחקים הפופולריים ביותר כיום מופקים באיכות של סרטי קולנוע (וגם בתקציבים דומים). הם נראים מצוין, נשמעים מצוין וזורמים בצורה חלקה, בתנאי שמשתמשים בציוד היקפי ברמה גבוהה וכמובן מחשב גיימינג טוב. והמחשב הזה צריך נפח זיכרון משמעותי. עדיף שהמחשב יהיה מצויד מראש עם זיכרון מספק, אך ניתן להוסיף מרכיב זה על ידי שדרוג. 

כרטיס גרפי – לחוויה בעלת עוצמה מרהיבה 

על מנת ליהנות מהעיצוב המיטבי של המשחק, מחשב גיימינג חייב להיות מצויד בכרטיס גרפי איכותי. ללא כרטיס מסוג זה, חווית המשחק יורדת וחלק מהמשחקים בכלל לא יהיו ניתנים להפעלה. 

מסך המחשב – כדי לראות מצוין ובגדול

כיום ניתן לרכוש מסכי מחשב שתומכים ברזולוציה גבוהה מאוד וכן שמספקים את כל התמיכה הויזואלית ברמת HD ויותר. מסך ברמה גבוהה גם מקטין את עייפות העיניים ומאפשר להישאב לתוך ההנאה. 

המעבד – לביצועים חלקים ומהירים 

מעבד הוא אותו חלק שנועד לקבל את הפקודות השמורות בזיכרון של המחשב ומוציא אותן אל הפועל. כלומר, כאשר המעבד יהיה חזק דיו, הוא גם יוכל להבטיח ביצועים מהירים וחלקים יותר. כדי להריץ משחקים בצורה חלקה זהו מרכיב חשוב ביותר. מרכיבים נוספים כגון עכבר לגיימרים, רמקולים ואוזניות, יכולים להקנות עוד ערך מוסף.  מידע נוסף באתר https://www.gamestorm.co.il/