יש לכם מייבש כביסה? פעם, מייבש כביסה היה נחשב למוצר מותרות, יש חבל לתלות את הכביסה, בשביל מה צריך עוד מכונה, אבל היום, אין כמעט בית ישראלי שלא מחזיק מייבש.

נכון שאת הכביסה תמיד אפשר לתלות על החבל ואולי זה אפילו מומלץ בגלל שהמייבש לא מיטיב עם הכביסה, אבל לפעמים, כשאתם צריכים דווקא בגד מסוים שנמצא בכביסה, רק מייבש יוכל לעזור לכם.

ועדיין, המייבש עולה לא מעט כסף, ככה שיכול להיות ששאלתם את עצמכם איך לשמור עליו בצורה הכי טובה, אז הנה הטיפים שלנו שיראו לכם גם לכמה זמן להפעיל אותו.

להפעיל מייבש כביסה נכון:

אחד הגורמים שהורסים מייבשי כביסה זה שהם עובדים על ריק. מה זה אומר? הכנסתם למייבש גופיה וחצי ושכחתם אותה שם למשך שעה שלמה, המייבש עובד כאילו התוף מלא, הוא מתחמם ועלול להגרם למערכת שלו נזק בלתי הפיך.

בכל מקרה, כשדברים כאלו חוזרים על עצמם המייבש נשחק ותוחלת החיים שלו הופכת יותר מידי קצרה.

בגלל זה, בכל פעם שאתם מכניסים בגד או פריט לבוש למייבש, תסתכלו איזה כמות של בגדים אתם מכניסים ולפי זה תקבעו את משך הזמן שהמייבש יפעל. משך הזמן יקבע גם לפי גודל התוף. תוף גדול צריך יותר זמן מתוף קטן שמייבש מהר יותר.

באופן כללי משך הזמן למייבש הוא בין שעה לשעה וחצי לקבוצת בגדים, כמובן שאם אתם מכניסים שם פריט לבוש אחד, זה שונה.

לסיכום וסיום, הפעלת המייבש דורשת התחשבות בכמות הבגדים, גודל המייבש ורמת הטמפרטורה שבחוץ. זה גם משפיע על הזמן שלוקח למייבש לייבש.

מוזמנים להכנס לאתר שלנו – חנות קרייזמן מוצרי חשמל.