שוק התקשורת הישראלי עבר שינויים מרחיקי לכת בשנים האחרונות. חברות חדשות הצטרפו אליו, נפתחו לא מעט מסלולים עם שירותי תקשורת שונים, ובפרט נוצרו שילובים שמאפשרים לצרכנים לקבל את מלוא השירותים תחת קורת גג אחת. מה שמוכר לנו בין היתר בשם "חבילות טריפל". 

חבילות טריפל, הן חבילות שכוללות בתוכן תקשורת רב ערוצית, קרי טלוויזיה, אינטרנט וטלפון קווי. ישנן חברות שמציעות גם חבילות עם תקשורת סלולארית. הרעיון של חבילות אלו, הן לאפשר לצרכנים לרכוש ולקבל את כל המוצרים במקום אחד במקום לקבל אותה דרך כמה חברות שונות. 

כך גם חוסכים בעלויות, גם חוסכים טרחה של עבודה מול חברות שונות, גם נהנים ממבצעים ומחירים ייחודים, וכן כשכל השירותים ניתנים דרך מקום אחד, אפשר לשלב ביניהם בצורות שונות. מאחר והיום הרבה מאוד מהחברות מספקות שירותים דומים (למשל, ישנן סדרות טלוויזיה שמשודרות בכמה וכמה חברות בו זמנית), הרי שזה רק הופך משתלם יותר. 

איך בוחרים חבילת טריפל

ישנן שלוש נקודות שצריך להסתכל עליהן:

נקודה ראשונה הוא טיב וסוג השירות שמקבלים מהחברה. הכוונה אילו מוצרים, מה טיב השירות, עד כמה החברה נחשבת אמינה ואיכותית בכל אחד מהמוצרים ולא רק במוצר אחד ספציפי. 

נקודה שנייה היא עלויות. יש לבחון כמה צריך לשלם עבור כל שירות, עבור כל מוצר, וכמה עולה החבילה כולה ביחד. 

נקודה שלישית, יש לבחון האם אפשר לקבל את מלוא השירותים באופן אופטימאלי, ללא שום בעיות, וכן האם החברה מספקת את מלוא השירותים. למשל, אם מדובר על שירותי אינטרנט, יש לבדוק האם היא החברה מספקת סיבים אופטיים או אינטרנט מהיר רגיל. 

ניתן לבצע השוואות מחירים דרך אתרי אינטרנט שמספקים מנוע ייחודי לשם כך. מידע נוסף באתר https://www.mishtalemli.co.il/