שימוש במסמכים דיגיטליים לחתימה הוא מאוד שכיח כיום ובמגוון רחב של תחומים בחיינו. עסקים וארגונים בתחומים שונים: פיננסים, הנהלת חשבונות ואפילו אינטרנט עושים שימוש במערכת כמו powerdoc להפקת מסמכים, חוזים, טיוטות, הסכמים ומסמכים דיגיטליים נוספים אותם שולחים אל הלקוחות, הספקים, השותפים וכל אדם אחר לצורך חתימה. חתימה זו נקראת חתימה דיגיטלית והיא מאפשרת לבעל העסק ולאדם הנדרש בחתימה לחסוך זמן, לחסוך פגישה פרונטלית לרוב ופשוט לבצע את הפעולה בלחיצת כפתור בקלות ובנוחות.

מחפשים חתימה דיגיטלית חינם? לפרטים >>>

איך זה עובד?

כל שצריך לעשות הוא פשוט ליצור מסמך דיגיטלי דרך המערכת, למלא את המסמך בעזרת שילוב מגוון שדות הנדרשים במילוי. לאחר מכן כאשר המסמך מוכן, מעבירים אותו אל הלקוח במגוון דרכים אפשריות ובצורה בטוחה (עם אפשרות לנעילת המסמך) ולבסוף מקבלים את המסמך בחזרה חתום לאחר שהלקוח מבצע את הפעולה ולוחץ על כפתור השליחה. מדובר בפעולה מאוד פשוטה ונוחה שמשפרת את חוויית השירות ללקוח, תורמת לאיכות הסביבה בחיסכון בניירת וכמובן גם חוסכת זמן יקר.

להקל עליך ועל העובדים שלך:

באמצעות מערכת powerdoc ניתן ליצור מסמכים לחתימה דיגיטלית בקלות רבה וכך לבצע התאמות אישיות לפי צורך. כך למשל ניתן להוסיף מגוון שדות למילוי וחתימה בטופס: שדה תמונה, הוספת קבצים, חתימה דיגיטלית, הוספת טקסט, הוספת תאריך ועוד. ניתן אף לעשות שימוש במסמך כתבנית לשימור חוזר ובכך לחסוך זמן עבודה יקר ובמידת הצורך רק לבצע שינויים קטנים והתאמות. השליחה הינה בקלות ובנוחות באמצעות אחד מערוצי התקשורת האפשריים במערכת: SMS, וואטסאפ, מייל ואפילו להצגה פרונטלית של המסמך ללקוח. כמו כן, ניתן להיעזר במנגנון חוקיות מתקדם להזנת התכנים כדי למנוע טעויות הקלדה ולוודא מילוי נכון של הטופס.