היום ניתן למצוא בשוק לא מעט אולפנים שונים, המציעים שירות של צילום לימבו לבן/שחור/אפור. אולפנים אלו מיועדים עבור בעלי עסקים, חברות וארגונים שונים, המעוניינים להפיק סרטוני הדרכה, סרטונים שיווקיים וסרטוני תדמית על המוצרים והשירותים שלהם. כאשר מדובר על לימבו לבן למשל, מדובר על מסך לבן גדול ורחב, שניתן לבצע עליו כל סוג של צילום. בזכות המסך הלבן, נוצרת תחושה של אין סוף, אשר מאפשרת לצופים להתמקד בצורה קלה יותר בדברים הנאמרים בסרטון. חברות טכנולוגיות גדולות ומוכרות למשל, משתמשות בלימבו לבן על מנת להציג את החידושים השונים בתחום הסלולר או המחשבים הניידים.

צילום לימבו לבן/שחור/אפור – מה כדאי לדעת בתחום?

כאמור, היום ניתן למצוא לא מעט גורמים עסקיים, אשר עושים שימוש בסטודיו מקצועי לצילום המשתמש בטכנולוגיה החדישה הזאת. מדובר על דרך אפקטיבית ויעילה, כדי להעביר מסרים שיווקיים שונים, לחזק את המיתוג של החברה וכמובן להגדיל את החשיפה ואת אחוז המכירות. אך חשוב לדעת כי שירות זה פתוח גם עבור הקהל הפרטי. היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, שמעוניינים להפיק לעצמם אירוע מיוחד ומקורי יותר. אין זה חשוב אם מדובר על יום הולדת עגול ומשמעותי, חתונה מפוארת או אירוע בת מצווה מרגש, בכל מקרה יש צורך לספק אטרקציות ייחודיות עבור האורחים. אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר, היא הצגה של קליפ או סרטון שצולם בסטודיו מקצועי על ידי צוות צלמים שמתמחה בתחום. צילום על רקע שחור, אפור או לבן, הופך את כל הקליפ לשונה ומעניין יותר, קראו עוד באתר וירטואלס אולפן גרין.. 

לסיכום, צילום לימבו לבן/שחור/אפור יכול להתאים למגוון רחב של שימושים שונים. סטודיו מקצועי ומנוסה יכול לסייע לכל אדם להפיק את הוידאו האידיאלי ביותר עבורו, באמצעות שימוש בציוד חדשני וצוות מקצועי.