היום ניתן למצוא בכל מקום ובכל פינה כמות בלתי הגיונית של גאדג'טים
שונים ומשונים. כמעט בכל תחום וכמעט בכל נושא, ניתן למצוא את הגדג'ט שישדרג לכם את
החיים. כאשר מדובר על גאדג'טים למשרד, מדובר למעשה על כמות רחבה במיוחד של מוצרים
שיכולים כמובן להתאים לא רק למשרד, אלא גם לבית, לרכב או לכל מקום אחר.

5 גאדג'טים שישדרגו לכם את החיים במשרד

  1. דיסק און קי מקליט קול. מדובר לכאורה על גאדג'ט פשוט, אך מעשה זוהי המצאת המאה! מעבר ליכולת הבנאלית של הדיסק און קי לשמור קבצים שונים ולהעביר אותם בקלות ממחשב אחד לאחר, מדובר כאן גם על האופציה להקליט אודיו בעזרת מכשיר תמים לכאורה. מקליט קול יכול להיות שימושי במיוחד במקרים רבים, החל מהצורך להקליט שיחה עם לקוח, כדי לזכור טוב יותר את כל הבקשות והדרישות שלו, ועד להקלטה של צחוקים שונים בין החברים במשרד טלסקופים באתר גאדג'טשופ.
  2. כל מי שעובד במשרד יודע שמה שבאמת מאפשר לו לשמור על שפיות, היא המוסיקה שהוא שומע לאורך היום. כמובן שלא ניתן להקשיב למוסיקה ברמקול, ולכן יש צורך באוזניות איכותיות ואמינות, אשר יוכלו לסנן היטב את כל רעשי הרקע, ולספק סאונד מושלם שיוכל להכניס אתכם לממד אחר. ניתן היום למצוא מגוון רחב של אוזניות שונות, חלקן גדולות ועוטפות את כל האוזן, אחרות מבוססות על בלוטוס. בכל מקרה, כל עובד חייב להחזיק באוזניות איכותיות כדי לאפשר לעצמו להתבודד מכל ההמולה המשרדית.
  3. כלוב לפלאפונים נחשב ככל הנראה אחת ההמצאות המבריקות ביותר. עובדים רבים מבזבזים את הזמן שלהם על חיטוט סתמי בפלאפון, גלישה ברשתות החברתיות או פשוט בהייה במסך. כלוב לפלאפונים מאפשר אחת לתקופה לאסוף את כל הפלאפונים של כולם, לנעול אותם בכלוב ובכך לשחרר את העובדים לתקשר בינם לבין עצמם או פשוט לעבוד.
  4. מטען נייד לפלאפון יכול לשדרג מעט את האווירה במשרד, בתנאי שמדובר על מטען מעוצב בצורת קלטת טייפ נוסטלגית, אודם או כל דבר מיוחד אחר.
  5. מנורה מיוחדת שתוסיף לאווירה, כמו למשל מנורת לבה בתור מתנה לאשה או נרות לד אלקטרוניים, יכולים להשתלב נפלא בכל משרד.