זה רק עניין של זמן עד ששירותים נוספים יעברו לזירת האון ליין כשהם מותירים מאחור את שאלת החיסרון שבהעדר קשר אישי ואינטימי, שאלה אשר תשובות רבות לה ואינה חד משמעית לכאן או לכאן. אחד השירותים המצוינים שפתח גם הוא את שעריו לפלטפורמה באון ליין הוא לימודי נגינה על פסנתר – בדקנו האם כדאי ללמוד לנגן מרחוק.

כלכלי

איך שלא נהפוך את זה השיקול הכלכלי הוא פרמטר משמעותי ובמיוחד כשרוצים להעשיר את  הילדים במספר תחומים יחד. בחשבון פשוט, עבור חוג אחד לילד במשפחה של 3 ילדים תיפרדו מ-600 ₪ בקלילות. אם תרצו גם חוגי תגבור למידה או עוד חוג העשרתי כבר הגעתם ל-1200 ₪. 

האפשרות לספק את אחד או יותר מהחוגים בפלטפורמה של און-ליין היא פרקטית וחסכונית, במיוחד כאשר יש לימודי נגינה חינמיים וכאלה שעולים כמה מאות בודדות של שקלים כשכל המשפחה יכולה להנות מהם. להמשך קריאה אודות קורס פסנתר אונליין

מגבש

מוסיקה ונגינה תמיד היו שפה אוניברסלית שמקשרת בין אנשים, זה נכון שבעתיים אם מדובר במשפחה שהופכת את שיעורי הנגינה און ליין לזמן איכות משפחתי. 

גמישות בלוח הזמנים

גם אם אינכם בעלי משפחות ואתם נשואים לעבודה שלכם, שיעורי און ליין מספקים לכם מרחב תמרון באשר לזמנים בהם תשבו ללמוד ואינכם מחויבים לשעה ויום אצל המורה. גם אם בחרתם ללמוד בבית באופן עצמאי בכל יום שלישי, אף אחד לא יגיד לכם כלום אם זה לא יסתדר ותלמדו ביום רביעי. 

חסכון בזמן

אנשים מבזבזים זמן יקר בכבישים ובחיפוש אחר חניה שלעיתים גם כרוכה בתשלום. היכולת ללמוד לנגן בפסנתר בלמידה מרחוק מאפשרת לעשות זאת בנינוחות מבלי לצאת מהבית ולבזבז זמן יקר. למידע נוסף בנושא קורס נגינה אונליין