אתר אינטרנט הוא תשתית נפלאה לחלק תוכן ומידע בתחומים מסוימים (או עבור העסק שלכם), לצבור קהל ואהדה, להגדיל את הפופולריות של האתר ולקדם את המטרה שלשמע הוא הוקם (יצירת הכנסה כספית, הובלת דעת קהל, חשיפה לנושאים מסוימים והגברת המודעות וכו'). כיום רוב האנשים הנם ויזואלים ולכן אנו כמעט ולא רואים אתרים שמשתפים תוכן ללא תמונות או סרטונים (שהם חלק בלתי נפרד מתהליך של SEO). מרבית האתרים משתפים תמונות כיוון שקל יותר למצוא ולרכוש כאלה לשימוש מאשר להפיק סרטון,

למה צריך תמונות באתר שלנו?

מלבד העובדה שאנשים הם וויזואלים ויהיה להם יותר מהנה לקרוא ולגלוש באתר שלכם המשתף גם תמונות במאמרים, אלה גם יכולים להעביר תחושות ורגשות תוך כדי קריאת המאמר. לדוגמה נושא של מאמר שמדבר על נושא רגשי ואז הגולש רואה בתמונת הנושא של המאמר סיטואציה או אובייקט שמעצים את התחושה הזו אצלו – זה רק יגדיל את הסיכוי שהוא יכנס למאמר ויקרא בו. תמונות עוזרות לסדר בצורה יותר נעימה את התכנים באתר, מאפשרת לשתף פרסומות ותכנים אחרים בצורה שמשתלבת יפה ונוח לעין וכיום שימוש בתמונות כגיוון סוג התוכן המשותף באתר שלכם חשוב גם לקידום האורגני שלו. (קראו על קידום אורגני באתר Seomonster) כמובן שאסור לשכוח להשתמש בalt tag  על התמונה.

מדוע שלא נשתמש בתמונות חינמיות ומתי נשתמש בתמונות בתשלום?

אפשר להשתמש בתמונות חינמיות לשימוש אבל יותר קשה למצוא אותם. המאגרים של התמונות בתשלום הרבה יותר רוויים בתמונות איכותיות וכאלה שבאמת יוצרות את הרגש המתאים. מרבית התמונות החינמיות יידרשו גם בעריכות נוספות וגם יהיו עליהן הגבלות שונות שיצריכו מכם לקרוא הרבה תנאי שימוש של מאגרים כאלה ואחרים. כאשר אתם רוכשים זכויות שימוש בתמונה אתם יכולים להשתמש בה בראש שקט, הקליקו למידע נוסף..

כיצד למצוא מאגר תמונות איכותי לרכישה?

פשוט באינטרנט תמונות לרכישה והורדה או תמונות לשימוש ותיכנסו לתוצאות הראשונות. אתם תגלו רשימות שלמות של אתרים עם מאגרי תמונות אפשריים לשימוש. לכל אחד מהם יש את תנאי השימוש שלהם וצורת התשלום שלהם. יש כאלה שיבקשו מהם תשלום פר תמונה ברכישת חבילת תמונות בכמות מסוימת ואחרים שיבקשו דמי מנוי חודשיים ויאפשרו הורדה של כמות מסוימת של תמונות במהלך אותו חודש. בחרו את הדרך הנוחה עבורכם.

קראו על הקשר בין תמונות וקידום אורגני בלינק https://danielzrihen.co.il/seo-in-google.