חנות מסחר אלקטרוני היא עסק שמוכר מוצרים או שירותים באינטרנט. החנות מנוהלת בדרך כלל דרך אתר אינטרנט מקוון. ישנן גם חנויות פיזיות שמחזיקות בנוסף חנות איקומרס. חלק מרכזי באסטרטגיית השיווק של חנות מסחר אלקטרוני הוא לקדם אותה.

קידום חנות מסחר אלקטרוני יכול להתבצע בדרכים שונות, כמו קידום במדיה חברתית, שיווק באמצעות ניוזלטרים, קידום אתרי מסחר באמצעות קמפיינים ממומנים בגוגל ויש כמובן קידום חנות איקומרס באמצעות קידום אורגני בגוגל של אתר החנות.

מהי הדרך האפקטיבית ביותר לקדם אתר חנות?

נראה שהדרך הטובה ביותר לקדם חנות מסחר אלקטרוני היא באמצעות קידום אורגני, כזה שיגרום לגולשים שלך למצוא אותך בראש תוצאות החיפוש בגוגל. במקרה זה הלקוח אקטיבי – הוא חיפש נושא מסויים, לעומת בקמפיינים ברשתות חברתיות שבהם החנות שלך “קפצה” לו מול העיניים בלי שהוא לכאורה רצה קודם לכן להגיע לשם.

הדרך לקידום אורגני אפקטיבי של קידום חנות איקומרס, היא על ידי יצירת תוכן איכותי ואינפורמטיבי שיעזור ללקוחות שלכם למצוא אתכם בזכות התוכן שלכם ויגרום להם לרצות לקנות בחנות האיקומרס שלכם.

מה הכוונה ביצירת תוכן לקידום חנות איקומרס

הצעד הראשון הוא ליצור רשימה של מילות מפתח שרלוונטיות לחנות המסחר האלקטרוני שלכם. השלב השני הוא ליצור רשימה של רעיונות עבור תוכן שניתן להשתמש בו עבור פוסטים בבלוגים, דפי נחיתה ועמודי מוצרים. השלב השלישי הוא להשתמש ברשימות אלו כבסיס ליצירת תוכן שיעזור ללקוחות וללקוחות פוטנציאליים שלך למצוא אותך באינטרנט.

קידום באמצעות תוכן כולל כתיבת פוסטים בבלוג, יצירת פוסטים במדיה חברתית, כתיבת מלל עבור מוצרים ועמודים שונים באתר. מלל שיהיה אינפורמטיבי ואיכותי, ישים דגש על תועלת הלקוח, יהיה דבר שיקצור פירות לטווח הארוך של קידום חנות האיקומרס שלכם וישים אתכם במשבצת של מקצוענים שעושים את עבודתם היטב ונותנים ערך עבור הלקוחות שלהם.