סרטוני תדמית הם כל מה שעסק צריך כדי להתקדם במעלה סולם הנראות והקידום שלו. אין כמעט חברה בעולם שלא עושה סרטוני תדמית למוצרים שלה או לחברה עצמה. אז איך באמת מתחילים לערוך סרטון תדמית טוב? מיד נלמד על כך.

סרטוני תדמית

סרטוני תדמית הפכו להיות פופולריים בשנים האחרונות. כל עסק שמכבד את עצמו, מפיק בשלב מוקדם או מאוחר סרטוני תדמית לקהל הלקוחות שלו. חשוב להבין שסרטוני תדמית הם הפנים של החברה ויש להתייחס על אופן העריכה שלהם ביתר שאת.

מדוע אתם חייבים להשתמש בסרטוני תדמית?

כבר בראשית הדברים נכתוב שקידומי מכירות עובדים. לפעמים כל מה שלקוח עתידי או לקוח פוטנציאלי זקוק לו, הוא הדחיפה הנוספת לעשות את הקפיצה ולנסות את המוצר או השירות שלכם. 

מחקרים הראו אפילו שמבצעים מסוימים, כמו הצעת קופונים או הנחות, עלולים להוביל לעלייה ברמות האוקסיטוצין, מה שהופך אנשים מאושרים יותר וסבירות גבוהה יותר לקנות.

יצירת סרטוני תדמית לאירועים

סביר להניח שכבר יודעים כמה סרטוני תדמית עובדים עם ההנחות לזמן מוגבל – יצירת סרטון פרומו לאירועים או מבצעים פשוט עוזר להוציא את המילה בצורה שהעוקבים שלכם רוצים לראות. 

לקוחות מעדיפים דווקא לצפות בסרטונים מהמותגים שהם עוקבים אחריהם, מכיוון שזה הופך את המידע לקל לעיכול וכך הם יכולים לזכור אותו לאורך זמן רב יותר.

העברת מידע דרך סרטון תדמית

הפקת סרטון לעסק כמו סרטוני פרומו הם דרך מהנה ויעילה להעביר מידע, במיוחד מידע רגיש לזמן שאתם צריכים שהקהל שלכם יתפוס את המידע בקלות כדי שיבצע קנייה זריזה. 

חשבו על כל הפרסומות שאתם רואים כמו לדוגמה; מבצעי חג ממותגים גדולים שמקדמים מבצעים משלהם. או קדימונים טיזרים שתופסים בצורה מושלמת את מצב הרוח של הסרט והופכים לוויראליים, אפילו עם מעט מאוד מידע על העלילה בפועל.

באותו אופן, תוכלו להשתמש ביעילות בסרטונים אלה כדי למשוך לקוחות חדשים ולגרום  למבקרים הנוכחיים שיבואו לבדוק אותכם – במיוחד אם אתם מנסים להשיג משתתפים נוספים לאירוע שלכם בפרק זמן מאוד מוגבל ומאוד ספציפי.