היום, בייחוד לאחר מגיפת הקורונה, אבל גם עוד הרבה לפניה, כולנו היינו מודעים היטב לעובדה כי אתר האינטרנט שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו. בעולם בו אפשר לקבל אוכל בתוך מספר דקות על ידי שליח, אפשר על פניו לקבל הכל במשלוח באמצעות האינטרנט בלי להתאמץ. כך שבאופן מאוד טבעי, כל עוד לא נבצע את הפעולות הנדרשות כדי להבטיח שאתר האינטרנט שלנו יהיה רלוונטי למאה העשרים ואחת, הפוטנציאל מכירות יירד בהתאמה. כך שבראש ובראשונה העבודה על תחזוקת אתר משפיעה באופן עמוק וחד משמעי על המכירות שמתקיימות בסופו של דבר. 

אתם הייתם נהנים לגלוש באתר שלא עובד כמו שצריך?

הרבה פעמים אנחנו שואלים בעלי עסקים האם הם היו נהנים לגלוש באתר שלא עובד כנדרש. כזה שלא עולה במהירות, זה שאין בו מידע עדכני, כזה שחווית המשתמש בו לא טובה וכן הלאה. כלומר, כל עוד האתר לא עובד כמו שצריך אין שום סיבה שמי שרגילים לגלוש באתרים מהירים ומתוחזקים היטב ירצו לרכוש מוצרים שמופיעים באותו האתר. 

האם מדובר על פרוצדורה מורכבת מדי?

התשובה לכך היא לא. כאשר אתם פונים לאנשי מקצוע שמבצעים את פעולות התחזוקה השונות באופן שוטף, אתם יכולים לנשום עמוק ולדעת שאתם נמצאים בידיים טובות. לפעמים נדמה כאילו מדובר על עבודה שהוא לא חשוב מספיק ולכן נמנעים מלהשקיע בו. אנחנו כאן כדי להגיד שזה אלמנט כל כך חשוב עבור כל בית עסק בשנת 2022 עד שאין שום סיבה שלא תעשו כל מאמץ כדי למצוא את אנשי המקצוע בתחום של ניהול אתרי מכירות שיעזרו לכם להפוך את האתר שלכם מהיר, נוח, יעיל וקליל עבור הלקוחות הקיימים והלקוחות הפוטנציאליים שלכם.