הפופולריות הגוברת של המדיה החברתית דוחפת אמנים רבים להקים רשתות חברתיות משלהם. הם רוצים להראות את האמנות שלהם בצורה אותנטית יותר, מבלי להסתמך על עזרת צדדים שלישיים.

אמנים צריכים להיות מודעים לכך שהם לא יכולים לסמוך על כל פלטפורמה. עליהם לבחור פלטפורמה שמתאימה לצרכים שלהם ותאפשר להם להגיע לקהל שמתעניין בעבודתם.

הרשתות החברתיות הן חלק קריטי בחיינו. הם הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו ושינו את הדרך בה אנו מתקשרים זה עם זה. פלטפורמות המדיה החברתית כמו פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם וסנאפצ'ט הפכו לכלי התקשורת החשוב ביותר עבור אנשים ברחבי העולם. זו הסיבה שתהליך קידום אומנים נעשה באמצעות שימוש בפלטפורמות הללו.

למה משתלם לקדם ברשתות חברתיות

בחלק זה נדון בחשיבות קידום האמנים ברשתות החברתיות ואיזה סוג תוכן יש לקדם בהם. כמו כן, נדון כיצד לקדם אמנים בסוגים שונים של אתרי מדיה חברתית ואיזה סוג תוכן יש לקדם בהם. אמנים הם לא רק מקור השראה עבור אנשים רבים, אלא גם חלק חשוב בתהליך יצירת התוכן. עם זאת, קשה ליצור תוכן לאמנים ללא סיוע של קופירייטר מקצועי.

אמנות השיווק ברשת החברתית היא עסק חדש יחסית, אך מצליח מאוד. עדיין יש הרבה שאלות לגבי איך ליצור ולקדם אמנים ברשתות חברתיות ומה עובד הכי טוב. אמנים הם בדרך כלל לא האנשים הראשונים שמותג פנה אליהם. עם זאת, הכישרון והיצירתיות שלהם יכולים לשמש מותג בדרכים רבות וכך לתרום לכל התהליך של קידום ברשתות חברתיות.

עולם האמנות משתנה במהירות. אמנים מתחילים להיכנס לאינטרנט. יש להם עוקבים עצומים ברשתות החברתיות והם הופכים פופולריים יותר ויותר. מגמה זו באה לידי ביטוי גם בתעשיית המוזיקה, שבה אמנים הופכים להיות יותר גלויים ברשת ונעשה קל יותר למצוא אותם.