סרטון אנימציה הוא חלון הראווה של כל עסק כיוון שהוא מתמצת את מהות העסק בסרטון קצר המכיל את כל המידע החשוב ביותר כדי שהלקוח יכיר את העסק. הסרטון הוא נקודה חשובה בבניית תדמיתו של העסק בעיני הציבור לטווח הארוך.

יתרונות סרטון תדמית אנימציה על סרטון חי 

הפקת סרטון תדמית מאנימציה מכינים בסטודיו תוך פרק זמן קצר יחסית שהוא עד חודשיים בדרך כלל. הביצוע נעשה בשילוב מקצועי של כמה אנשי מקצוע כמו תסריטאי, במאי, מעצב אנשי קריאייטיב, מוזיקה ועוד. לעומת זאת לצורך הכנת סרטון חי יש צורך לשכור בנוסף לכל אנשי המקצוע הללו גם שחקנים וניצבים. הם צריכים ללמוד את המלל ובנוסף לכך הדבר כרוך בפעולות ובהוצאות כספיות נלוות כמו מלבישה, מאפרת ועוד. 

בסרטון חי יש לצלם טייקים מסוימים כמה וכמה פעמים עד שמקבלים את הקטע המוצלח בו השחקן לא שכח מילה מהטקסט או עשה פרצוף מביך מול המצלמה. בסרטון אנימציה הדמויות הן ממוחשבות כך שהרבה יותר קל להתנהל איתן. 

כשמפיקים סרטוני אנימציה לעסקים השמיים הם הגבול, כל איש קריאייטיב יצירתי מציג את המידע בדרך מסקרנת משלו ללא כל הגבלה של מיקום וזמן. הסרטון שיוקרן באמצעי מדיה שונים יגיע לסוגים רבים של קהלים ולכמות גדולה של לקוחות פוטנציאלים על ידי העברת המסר באופן חד וברור על ידי דמויות מרתקות או בהליך מבריק של הנפשה . ההבנה של הסרטון תהיה בדרך כלל זהה אצל כל צופה ובכך תשיג את מטרת הכנת סרטון זה. 

סרטון האנימציה נוצר תוך שימוש בדמויות ייחודיות שמייצגות את החברה. מהר מאד הדמויות הללו ייצגו את העסק ואת סוג הפעילות הקיים בו. לכן גם בהמשך ההליכים השיווקיים של העסק יבוצע שימוש בדמויות הללו שיתחברו להליכים השונים בייצור, בשירות וכו'.

אינטראקציה של סרטוני תדמית באנימציה 

את סרטוני האנימציה קל מאד להפיץ באמצעות הרשתות החברתיות, דבר היוצר אינטראקציה עם הקהל ותנועה אורגנית של גולשים שיופנו לאתר. הליך זה מוביל לעמודי הנחיתה ולפעולות רכישה של מוצרי החברה באתר.