יוקר המחייה בו אנו חיים לרוב אינו מתאזן עם השכר הממוצע הקיים בשוק כיום, ולכן משפחות רבות מנסות לאזן בעצמן בין ההכנסות להוצאות הכלכליות כדי להימנע מכניסה למינוסים בבנק, צבירת חובות ותשלומי ריביות גבוהים עבור משיכת יתר או הלוואות מהבנק. עבור משפחות כאלו משכורת שלישית הייתה יכולה לאפשר מרווח נשימה כלכלי, אך כיצד אפשר לייצר משכורת שלישית מבלי להקדיש את כל היום לעבודה? בשורות הבאות נרחיב על הנושא הזה.

הגדירו יעדים פיננסיים

לפני שמתחילים לחשוב על יצירת מקור הכנסה נוסף לקופת הכספים המשפחתית, חשוב להגדיר את היעדים והמטרות הפיננסיות אליהם שואפים. חשבו האם תרצו להוסיף 2000-3000 ₪ בלבד בכל חודש רק כדי לעמוד בגובה ההוצאות השוטפות, או שאולי תעדיפו לייצר הכנסה גבוהה יותר כדי ליהנות מאורח חיים משודרג יותר ועושר כלכלי.

יצרו הכנסה פסיבית מניבה

לאחר שהגדרתם את היעדים הפיננסיים אליהם אתם שואפים, יצרו הכנסה פסיבית מניבה שתאפשר לכם ליהנות מהכנסה כספית בנוסף למשכורות ששניכם מרוויחים בכל חודש. היתרון המרכזי של הכנסה פסיבית נמצא באפשרות של יצירת מקור הכנסה קבוע ללא השקעה של זמן רב, כך שההכנסות עשויות להתבצע בצורה פסיבית ללא צורך בהשקעת מאמצים רבים מצידכם.

הכנסות כאלו יכולות להיות באמצעות השקעות נדל"ן, שוק ההון, מכירת קורס/סדנה דיגיטלית, שיווק שותפים ויצירת אפיקי הכנסה דיגיטליים על ידי תהליכים שונים.

התייעצו עם מומחים בתחום ההשקעות

חשוב לזכור כי כדי להצליח להרוויח משכורת שלישית מבלי לעבוד שעות נוספות או עבודה נוספת, כדאי להיעזר בליווי מקצועי של יועצי השקעות המתמחים בהשקעות אלטרנטיביות. בדרך הזו ניתן לבצע השקעה חכמה ומשתלמת בצורה נכונה, ולהצליח להרוויח הכנסה בטוחה ויציבה בדיוק על פי היעדים שהגדרתם בהתחלה. למידע בנושא קניית נכסים להשקעה בחו"ל